V soboto, 12. 6. 201, je v Ljubljani v Cankarjevem domu potekela slovesna prireditev Zotkini talenti kjer slavnostno razglasijo rezultate državnih tekmovanj iz znanja in srečanja mladih raziskovalcev Slovenije. Prireditev je bila namenjena najboljšim na državnih tekmovanjih iz znanja, ki so jih v šolskem letu 2020/2021 organizirali v Zvezi za tehnično kulturo Slovenije (ZOTKS), mentorjem in staršem.

Na vseh tekmovanjih v organizaciji ZOTKS je v tem šolskem letu sodelovalo skupno okoli 40.000 otrok in mladih, od katerih jih je 15.935 za udeležbo na šolskih ali regijskih tekmovanjih prejelo bronasta priznanja, 958 srebrna ter 572 zlata priznanja.

Na prireditev so povabljeni samo dobitniki zlatih priznanj, med katerimi so tudi učenci naše šole in sicer Benjamin Miklavčič, Marko Krivic, Živa Kos in Urban Dragan.

Vsem učencem iskrene čestitke!

Mentorja: Tomaž Kušar in Irena Anžur Brcar