V tem tednu je izšla letošnja številka šolskega glasila Plamenčki.

Skoraj je že za nami šolsko leto, ki zagotovo ni bilo takšno, kot smo si ga predstavljali 1. septembra, ko smo prestopili šolska vrata in vstopili v nove (stare) učilnice. To šolsko leto je bilo od vseh najbolj posebno, drugačno in nepričakovano, saj smo po komaj šestih tednih pouka zaprli vrata šole. Izobraževanje se je preselilo domov, na računalnik in splet. Tako učenci kot učitelji smo v tem letu neprestano sledili spremembam in se ves čas prilagajati. Kljub drugačnim razmeram in novi obliki pouka je v tem času nastalo veliko zanimivih izdelkov, nekaj smo jih zbrali v šolskem glasilu Plamenčki.

To leto je šolsko glasilo dobilo novo podobo, kar ni v letu novosti nič nepričakovanega. Pri nastajanju smo sodelovali učenci, učitelji in starši. V njem smo opisali zanimive dogodke, zapisali naša razmišljanja, izvedbo pouka ter dnevov dejavnosti, pisali dnevniške zapise. V rubriki “Z domišljijo na potep” smo zbrali in predstavili izdelke, ki so nastali na literarnem natečaju, ki smo ga pripravili decembra. Tudi vse likovne umetnine so nastale izpod rok naših učencev.

Šolsko glasilo je brezplačno, prejel ga je najmlajši učenec v družini.

Želimo vam prijetno branje!

Glasilo lahko prelistate TUKAJ.