sprejem prvošolcem 10

Šolski zvonec je naznanil začetek šolskega leta 2014/2015 in šolo je zopet napolnila otroška radoživost. Na Podružnični šoli Trebelno smo sprejeli 57 učenk in učencev, od tega kar 15 prvošolcev. Učenci in učiteljice smo pripravili za prvošolce in njihove starše kulturni program s petjem in plesom. Vse zbrane sta pozdravila tudi ravnateljica OŠ Mokronog, ga. Zvonimira Kostrevc, in župan Občine Mokronog – Trebelno, g. Anton Maver. Po končanem programu je razredničarka prvošolce popeljala v učilnico, kjer so jih že čakale šolske potrebščine in material za ustvarjanje. Po navodilih učiteljice so vsi zavzeto opravili svojo prvo nalogo.

Sicer pa vsem učencem v novem šolskem letu želimo veliko delavnosti, vztrajnosti, sodelovanja, iskrenosti, igrivosti, zdravja, smeha – in pot do uspeha bo zagotovljena.

Učiteljice PŠ Trebelno

sprejem prvošolcem 1sprejem prvošolcem 2sprejem prvošolcem 7