Svetovalna služba

Socialna pedagoginja:  Lea Verbič; e-pošta: lea.verbic(at)osmokronog.si

Delovni čas: PON – PET od 7:00 do 15:00 (za točen termin se dogovorite po telefonu ali e-pošti)

Telefon: 07 349 82 31

Šolska svetovalna služba spremlja vključevanje učencev v šolsko okolje in njihov razvoj, pomaga pri reševanju učnih težav in vzgojnih odstopanj ter premagovanju socialnih stisk. Posebno skrb namenja delu z nadarjenimi učenci in poklicni orientaciji.

Informacije o poklicnem svetovanju najdete pod rubriko učenci. Prav tako boste tam našli uporabne informacije.

Šolsko svetovalno delo izvaja Lea Verbič, na katero se lahko obrnete v dopoldanskem času (za termin se prej  dogovorite po telefonu) in v času popoldanskih pogovornih ur.

Dodatno strokovno pomoč za učence s posebnimi potrebami izvajajo specialni pedagoginji Eva Slapšak in Stanka Ban Virant, pedagoginja Nataša Kuselj, socialna pedagoginja Irena Brčon in logopedsko obravnavo Nina Šantej.