Ob Tednu otroka so bili otroci s podružnice deležni posebne pozornosti, saj so bile zanje v času pripravljene še posebej zanimive dejavnosti.

Jutra so bila za vse učence obarvana s pravljico in razgovorom. Učenci so na obrise svojih rok zapisali ali narisali sporočila odraslim. V torek so se odpravili na jesenski pohod v Podpečino, kjer so imeli daljši postanek za igro in malico iz nahrbtnika. Izveden je bil naravoslovni dan v okviru projekta Beremo in ustvarjamo. V šolo je prišla biologinja Katja Ploj. Predstavila je svoj poklic, s seboj pa je prinesla tudi dva gosta – madagaskarska ščurka, ki sta vse otroke najbolj navdušila. Sledilo je delo v mešanih skupinah od 1. do 5. razreda. V literarni delavnici so si učenci bogatili besedni zaklad in bili besedno ustvarjalni. V likovni delavnici pa si je vsak učenec izdelal žuželko iz naravnega materiala, ki ga je nabral na pohodu. Na glasbenem koncertu so se predstavili učenci z igranjem na glasbila, s petjem in plesom. Učenci 4. in 5. razreda so pripravili polno posodo vitaminov v obliki sadne solate, ki so jo vsi s slastjo pojedli. V petek je sledil še obisk pri gasilcih PGD Trebelno ter igra z igračami, ki so jih učenci prinesli od doma.
»Še več takih tednov!« je odmevalo po hodniku.