V soboto, 6. 6. 2015, so se učenci naše šole udeležili tekmovanja v orientaciji – Po poteh Gubčeve brigade …

20150608 110238

Tekmovanja se je udeležilo 11 šolskih ekip, od tega jih je bilo 6 iz OŠ Mokronog. Tekmovanje je bilo sestavljeno iz orientacijskega pohoda, streljanja z zračno pušku in lokom, metanja bombe v cilj in testa na temo Mokronog med NOB. Zmago si je predvsem po dobrem streljanju z lokom zagotovila ekipa ORLI (taborniki Mirna), 2. mesto je zasedla ekipa BIMBOTI (Miha Peterle, Mustafa Avdić, Laura Kotnik in Nina Suljić), 3. mesto pa ekipa GRK (Grega Papež, Klemen Janeš in Rok Rajer).

V članski kategoriji je OŠ Mokronog zastopala trojka Jerneja Dreža, Jernej Mauko in Emil Toman, ki je za 6 točk zgrešila 3. mesto in na koncu zasedla 4. mesto.

{gallery}Matej/Gubčeva2015{/gallery}