V mesecu maju in juniju smo izvedli več dejavnosti, ki se niso odvijale v šolskih klopeh. Imeli smo nekaj športnih dni (atletika, pohod, plavalni tečaj, kolesarjenje), tehniških in naravoslovnih dni (eksperimentiranje, raziskovanje okolice šole, gozda, travnika), obiskala nas je medicinska sestra, vojaki, urejali smo šolski ekovrt, obiskali podjetje Vini in Žago Deu v Mokronogu, ogledali smo si tudi Taborsko jamo, Ljubljanski grad, Hišo eksperimentov, naredili sladoled in se z njim posladkali … Potem pa smo nastopili še na zaključni prireditvi.

dan eksperimentovmedicinska sestra na obiskuNjami sladoled 1Njami sladoled 2Njami sladoled 3obisk vojakovšolski ekovrt

V torek, 24. 6. 2014, pa dobimo še spričevala, pohvale in priznanja, potem pa veselo na zaslužene počitnice. Hura!

zaključna prireditev