Začetek novega šolskega leta je v skupini slončkov vrtca na Trebelnem prinesel že kar nekaj zanimivih dogodivščin. Otroke je v mesecu septembru obiskal policist in jim na zanimiv otroški način pokazal, kako morajo varno prečkati cesto. Le to izkušnjo in pridobljeno znanje so otroci lahko pokazali svojim staršem na skupnem pohodu, ki smo ga opravili v okviru jesenskega kostanjevega piknika. V mesecu oktobru pa je potekal tudi teden otroka, v katerem so starejši otroci obiskali Živalski vrt v Ljubljani, v vrtcu pa so nas obiskali tudi gasilci. Le ti so se pripeljali z dvema velikima avtomobiloma in nam pokazali orodje, ki ga uporabljajo pri svojem delu. Nekaterim otrokom so celo dovolili, da so se preizkusili v gašenju z vodo. Dnevi v vrtcu zelo hitro minevajo, otroci pa s tem pridobivajo veliko novega znanja in izkušenj, ki jim bodo pomagale v nadaljnjem življenju.

{gallery}MajaZiherl/razigrani_dnevi_trebelno{/gallery}